Jornades Informatives

Activa Mútua 2008 organitza jornades informatives per a mutualistes i col·laboradors, a fi d'informar sobre les últimes novetats en matèria laboral. Si vostè vol assistir a una d'aquestes jornades, posi's en contacte amb nosaltres per e-mail o telèfon per reservar plaça.

* Les següentes caselles ombrejades són les jornades informatives futures:

TIPUS TEMA DATA-HORA LLOC CONTACTE LOCALITAT PROGRAMA VEURE
Règim General Gestión del absentismo en las empresas tecnológicas y biotecnológicas 05-03-2015
(17.00 h)
Calle Maestro Montero 23
18004 Granada
Telef. 958 21 00 03
granada@activamutua.es GRANADA - -
Règim General La Reforma de las Mutuas 19-02-2015
(19.30 h)
Cercle d´Economia
C/Bonaire, 16
25004 Lleida
lleida@activamutua.es LLEIDA - -
Règim General Sistema de Liquidación Directa CRETA - Novedades 19-02-2015
(16.30 h)
Casa de la Cultura Marqués González de Quirós. P/Germanías 13.
Gandía 46702
gandia@activamutua.es GANDIA ver -
Règim General La empresa ante la Inspección de Trabajo 09-02-2015
(16.30 h)
Seminario 4 horas los días 9-11 Febrero
Colegio Graduados Sociales Valencia
C/ Gravador Esteve, 4,
46004 Valencia
valencia@activamutua.es VALENCIA - -
Règim General Nuevo Sistema de Liquidación Directa, Proyecto Cret@ 29-01-2015
(17.00)
Calle Maestro Montero 23
18004 Granada
Telef. 958 21 00 03
granada@activamutua.es GRANADA ver -
Règim General Jornadas de asesoría jurídica 28 y 29 Enero 28-01-2015
(09.00 h)
Av. Cambra de Comerç, 44
43204 Reus
Telf. 977. 304 . 304
reus@activamutua.es REUS ver -
Règim General Segundo encuentro de abogados laboralistas 16-01-2015
(9.00 h)
Salón de actos del ICAV - Ilustre Colegio de Abogados de Valencia
Plz. de Tetuán, 16, 46003 Valencia
Telèfon:963 94 18 80
valencia@activamutua.es VALENCIA - -
Règim General Planes y Campañas de la Inspección de Trabajo en 2015 22-12-2014
(19.00 h)
Colegio de Graduados Sociales de Salamanca
C/ Paseo Rector Esperabé, 67
salamanca@activamutua.es jmiranda@activamutua.es SALAMANCA ver ver
Règim General RD 625/2014 Gestión y control en los procesos de Incapacidad Temporal 17-12-2014
(17.00 h)
Hotel NH Almería
C/Jardin de Medina s/n
04006 Almeria
almeria@activamutua.es ALMERÍA ver ver
Règim General Sistema de liquidación directa CRETA 15-12-2014
(16.00 h)
Salón de actos Cajamar,
Paseo de la Alameda 34, 46023 Valencia
lsaez@activamutua.es VALENCIA ver -