Jornades Informatives

Activa Mútua 2008 organitza jornades informatives per a mutualistes i col·laboradors, a fi d'informar sobre les últimes novetats en matèria laboral. Si vostè vol assistir a una d'aquestes jornades, posi's en contacte amb nosaltres per e-mail o telèfon per reservar plaça.

* Les següentes caselles ombrejades són les jornades informatives futures:

TIPUS TEMA DATA-HORA LLOC CONTACTE LOCALITAT PROGRAMA VEURE
Règim General Planes y Campañas de la Inspección de Trabajo en 2015 22-12-2014
(19.00 h)
Colegio de Graduados Sociales de Salamanca
C/ Paseo Rector Esperabé, 67
salamanca@activamutua.es jmiranda@activamutua.es SALAMANCA ver -
Règim General RD 625/2014 Gestión y control en los procesos de Incapacidad Temporal 17-12-2014
(17.00 h)
Hotel NH Almería
C/Jardin de Medina s/n
04006 Almeria
almeria@activamutua.es ALMERÍA ver ver
Règim General Sistema de liquidación directa CRETA 15-12-2014
(16.00 h)
Salón de actos Cajamar,
Paseo de la Alameda 34, 46023 Valencia
lsaez@activamutua.es VALENCIA ver -
Règim General Nueva normativa de jubilación de autónomos 12-12-2014
(10.00 h)
Delegació Activa Mutua Lleida
Pass. de l´Onze Setembre 34, 25199 Lleida
Telf. 973 27 05 99
lleida@activamutua.es LLEIDA - -
Règim General Primeros Auxilios e Información General de la Mutua 11-12-2014
(12.00 h)
Centro Logifruit S.L.
Mercapalma, 7 - 07007 - Coll Rabassa
baleares@activamutua.es BALEARES - ver
Règim General Taller teórico-práctico: Estrategias para afrontar el estrés 11-12-2014
(17.00 h)
Facultad de Ciencias del Trabajo, Universidad de Córdoba
C/Adarve nº30, 14001 Córdoba
cordoba@activamutua.es CÓRDOBA ver ver
Règim General Prevencion 10 / Prevencion 25 10-12-2014
(18.00 h)
Hotel Miño
C/ Juan XXIII Nº4
Orense
orense@activamutua.es ORENSE - ver
Règim General Sistema de liquidación directa. Proyecto CRETA. 10-12-2014
(17.00 h)
Centro Cultural Caja Granada
C/ José Felipe Soto, 1A
18600 Motril
motril@activamutua.es MOTRIL ver ver
Règim General Nuevo Sistema de Liquidación Directa, Proyecto Cret@ 10-12-2014
(9.30 y 17h)
1ª Convocatoria. Sede de Movatec-Ncs. Polig. Ind. de las Quemadas.
14014 Córdoba.
2ª Convocatoria. Facultad Ciencias del Trabajo, Universidad Córdoba
fpascual@movatec.es jmjimenezg@activamutua.es CÓRDOBA ver ver
Règim General Jornada Cret@ 05-12-2014
(16.30 h)
Facultad CC. Empresariales,
Univ. Huelva
huelva@activamutua.es HUELVA - -